Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Menu

Szanowni Państwo,

Podążając za postępem nauk medycznych i stając naprzeciw coraz większym oczekiwaniom estetycznym Pacjentów, zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty zabiegów medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej w naszym gabinecie.

Medycyna estetyczna jest dziedziną, która pozwala zachować naturalne piękno i młody wygląd osobom dorosłym w każdym wieku. Terapia ma na celu przede wszystkim nawilżanie, ujędrnianie i rewitalizację skóry, likwidację lub spłycenie zmarszczek i bruzd, jak również poprawę konturów twarzy oraz ust.

Filozofia naszego gabinetu opiera się na połączeniu w jednej placówce możliwości nowoczesnej stomatologii estetycznej ze stale rozwijającą się medycyną estetyczną. Łącząc niejednokrotnie zabiegi z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej, pragniemy uzyskać w pełni zadowalający Państwa efekt estetyczny. Proponujemy między innymi zabiegi wygładzania zmarszczek przy pomocy toksyny botulinowej oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, modelowanie kształtu ust, leczenie nadmiernego napięcia mięśni żwaczy.

 Proponowane przez nas zabiegi medycyny estetycznej są nieinwazyjne, w większości przypadków całkowicie bezbolesne, a w krótkim okresie po ich przeprowadzeniu można wrócić do codziennych zajęć.

Państwa zadowolenie jest naszym sukcesem.

 

                                                                                                       Serdecznie zapraszam,
                                                                                                                   Corona Dentis